Kalkes ir vandens nuosėdas namuose panaikins vandens minkštinimo filtrai

Visi siekiame, kad mūsų namai būtų ne tik patogūs gyventi, bet ir švarūs, juose nebūtų pašalinių kvapų, o mūsų buitinė technika tarnautų kuo ilgiau. Tuo pačiu, namų tvarkymas užtrunka daug laiko ir išleidžiama nemažai pinigų cheminiams valikliams, kurie nešvaros problemą panaikina tik iki tol, kol vėl nepradedame ta buitimi naudotis. Siekiant sutaupyti ir kuo ilgiau mėgautis švariais ir tvarkingais namais, pirmiausia reikėtų išsitirti namų vandenį. 

Iš kur namuose atsiranda kalkės? 

Kalkės – bene dažniausiai pasitaikanti vandens problema, kuri atsiranda esant vandeniui kietam. Kietas vanduo – tai vanduo, kuriame yra kalcio ir magnio perteklius. Sveikatai toks vanduo nėra kenksmingas, nors yra tyrimų, kurie mini tam tikrus sveikatos sutrikimus, tačiau neretai tai būdinga silpnesnės imuninės sistemos žmogaus organizmui. 

Kalcio ir magnio kiekis gali skirtis dėl įvairių priežasčių: gyvenamoji vieta, vandens kokybės pokyčiai, vamzdynų tvarkymas, valymas, keitimas ir kita. 

Kalkės sukelia daugiausia rūpesčių namuose, nes jos palieka sunkiai nuvalomas nuosėdas, kurios ne tik išlieka ant paviršių, tačiau ir nusėda įvairiuose prietaisuose, dėl to jie ima gesti, naudoti daugiau elektros energijos. Kalkes lengviausia pašalinti įvairiais cheminiais valikliais ir kitomis priemonėmis, tačiau iš vandens jos nepasišalins ir problema vėl kartosis. 

Vandens minšktinimo filtrai pašalins kalkes

Vienas iš populiariausių, veiksmingiausių bei ilgalaikių būdų pašalinti kalkes yra minkštinti vandenį naudojant vandens minkštinimo filtrus. Neretai yra baiminamasi, kad pašalinus iš vandens kalcį ir magnį, vandenyje nebeliks naudingų organizmui elementų, tačiau šiuolaikiniai vandens minkštinimo  filtrai išlaiko tinkamą balansą, jei juos tinkamai parenka vandentvarkos srities specialistai. 

Kviečiame užsiregistruokite konsultacijai Aquafilter.lt puslapyje.

Vandens minkštinimo filtrai yra saugus ir patikimas sprendimas pritaikomas pagal individualų poreikį, biudžetą, vandens kokybės problemą, namų dydį ir suvartojamo vandens kiekį. Jie paprastai pritaikomi tik po atlikto vandens tyrimo, be kurio nerekomenduojama rinktis brangios įrangos. Be vandens tyrimo, savarankiškai pasirinkta įranga gali dar labiau pabloginti vandens kokybę ir tapti netgi žalingu jūsų organizmui. Tokiu atveju, prietaisas neatliekantis jam skirtos funkcijos irgi gali imti gesti ir, dažnu atveju, negrįžtamai ir nepataisomai. 

Kaip išsirinkti vandens minkštinimo filtrus

Pirmiausia, pasirinkite patikimą vandentvarkos specialistą ar įmonę, kuri jus pakonsultuos, išsiaiškins jūsų vandens kokybės problemas ir bendradarbiaudama su sertifikuota vandens tyrimų laboratorija, paims jūsų vandens mėginį arba patars, kaip jūs patys galite jį paimti ir pristatys tiesiai tyrimui. Po jo – įvertinę magnio ir kalcio kiekį jūsų vandenyje, parinks geriausią įrangą, tinkamiausius vandens minkštinimo filtrus. 

Vandens minkštinimo filtrai – tai geriausias, patikimiausias ir ilgalaikis sprendimas visam laikui atsikratyti kalkių nuosėdų.