Sutaupykite naudodamiesi greitukų paslaugomis

Sutaupykite naudodamiesi greitukų paslaugomis

Šiais laikais išspręsti finansines problemas suteikiamos gana plačios galimybės. Tiesa, žmonės norėdami kuo greičiau priartėti prie finansinės laisvės labai dažnai nepasidomi iki galo visomis paskolų sąlygomis ir taip galiausiai vistiek nesutaupo. Pavyzdžiui, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas daugelyje kompanijų, tačiau žmonės nepasidomi ir moka dideles palūkanas tokiu atveju, kai galima jų visiškai išvengti. Egzistuoja ir daugiau smulkmenų, kurios gali padėti sutaupyti skolinantis. Jas įvertinus paskola bus naudinga ir sėkminga.

PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI

Kaip jau minėjome – didelė dalis įmonių sutinka pirmą paskolą suteikti visiškai nemokamai. Tai reiškia, kad galėsite grąžinti lygiai tokią pat dydžio sumą, kokią ir pasiskolinote. Akivaizdu, kad tai pigiausia paskolos galimybė. Tokią pat gali suteikti tik mama arba močiutė. Būtina pasinaudoti tokia pasiskolinimo galimybe. Juolab, ji neturi jokių paslėptų sąlygų bei nereikalauja didesnių atitikimo kriterijų.

AKCIJOS IR NUOLAIDOS

Dar viena galimybė sutaupyti yra akcijos ir nuolaidos, kurių metų skolintis galima kur kas mažesnėmis palūkanomis. Tokios paskolos nereiškia, kad teks atitikti kur kas daugiau sąlygų ar panašiai. Paprasčiausiai įmonės linkusios skelbti akcijas bei nuolaidas prieš įvairiausias šventes. Tai puiki galimybė sutaupyti, kodėl gi ne.

TRUMPESNIS GRĄŽINIMO TERMINAS

Kuo greičiau paskolą grąžinsite – tuo mažiau permokėsite. Natūralu, kad skolinantis ilgam laiko tarpui dažniausiai išsimokėti tenka ir didesnes palūkanas. Jeigu este tikras, kad greitu metu gausite pinigų ir galėsite pilnai grąžinsite paskolą – jau geriau ir pasirinkite tokį mokėjimo planą, kuris suteikia galimybę pinigus grąžinti kuo greičiau. Tuomet ir permokėsite kuo mažiau.

DOVANĖLĖS

Dar vienas būdas verslininkams prisivilioti klientas – dovanoti dovanėles. Šis būdas tikrai labai veiksmingas. Pavyzdžiui, jeigu atrandate dvi įmones, kurios skolina tomis pačiomis palūkanomis ir reikia atitikti tas pačias sąlygas. Sakykime, pasirinkimas visiškai vienodas. Tokiu atveju papildoma dovanėlė yra pliusas, kuris dažniausiai paskatina rinktis tą įmonę, kuri suteikia didelius pliusus. Dovanėlės dažniausiai būna bilietai į kiną arba panašiai.

REGISTRACIJOS MOKESTIS

Dar viena galimybė padėsianti bent kiek sutaupyti – registracijos mokesčio nebūvimas. Kol vienos įmonės reikalauja, kad būtų iš Jūsų sąskaitos pervesta 0,01 ct, tuo tarpu kitos nori 1 ar net 5 eurų. Kai reikia skolintis dėl pinigų trūkumo – kiekvienas euras yra labai brangus ir nesinori išlaidauti net ir čia. Todėl kreditai be registracijos mokesčio yra dar vienas būdas sutaupyti.

Akivaizdu, kad sutaupyti tikrai galima. Paprasčiausiai reikia skirti laiko ir palyginus kuo daugiau skirtingų variantų atrasti tą, kuris tinka labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: