Kaip namų sąlygomis atsikratyti celiulito?

Kaip namų sąlygomis atsikratyti celiulito?

Celiulitas – tikras moterų baubas. Atrodo stengiesi gyventi sveikai, sportuoti, maitintis tik salotų lapeliais, tačiau celiulitas vistiek nesibeldžia į Jūsų gyvenimą. Klausiate kaip atsikratyti celiulito? Daugelis moterų moka didelius pinigus už brangias procedūras, kurios padeda kovoti su odos nelygumais. Tokios procedūros tikrai labai naudingos ir veiksmingos, tačiau norint paskubinti rezultatą – namų sąlygomis prisidėkite prie odos išsaugojimo.

Pateikiame sąrašą naminių priemonių ir būdų, kurie padės bent minimaliai pagražinti odą ant šlaunų ir pilvo.

  • Šiurkšti kempinė yra puikus būdas padedantis kovoti su celiulitu. Ja trinant problemines vietas suaktyvinama kraujotaka, o nuo odos pašalinamos negyvosios ląstelės. Žinoma, norint pamatyti rezultatus trinti odą reikia dažnai ir intensyviai.
  • Eteriniai aliejai taip pat gali padėti sumažinti odos nelygumus. Tepkite tas vietas, kurios yra probleminės. Tiesa, siekiant rezultato naudokite kokybiškus aliejus, o ne sintetinius, kurie parduodami įprastuose prekybos centruose.
  • Kavos šveitiklis veikia labai panašiai kaip ir šiurkšti kempinė. Plius, po procedūrų Jūsų kūnas maloniai kvepės kava.
  • Medaus masažas – puiki priemonė ne tik panaikinti celiulitą, tačiau taip pat ir suteikti odai elastingumo, pagyvinti ją. Rekomenduojama medaus masažą, siekiant pamatyti rezultatus, atlikti du kartus per savaitę 4 savaites. Tiesa, nustojus jį daryti – oda vėl po truputį praranda savo žavesį.
  • Actas iki šiol vertinamas labai skirtingai, tačiau kai kurios moterys tvirtina, kad jis padeda sumažinti celiulito problemą. Sumaišykite actą su vandeniu santykiu 1:1 ir ištepkite problemines vietas. Paskui apvyniokite maistine plėvele ir laikykite bent jau porą valandų. Siekiant greitesnio rezultato procedūrą reikia nuolatos kartoti.
  • Šuoliukai yra bene pats efektyviausias būdas kovoti su celiulitu. Bent jau 100 lengvų šuoliukų per parą gali padėti Jūsų kojoms tapti kur kas gražesnėmis. Šokinėdama mūvėkite specialias kelnes, kurios aptempia ir taip skatina prakaito išgavimą.

Šios priemonės gali kiek paskatinti celiulito naikinimą. Tačiau tai tik sudėtinė dalis. Jeigu celiulitas Jus kankina jau seniai – kreipkitės į specialistus, kurie naudojant moderniausias technologijas panaikint „apelsino žievelę“ nuo Jūsų kojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: